آی تی مهر

 آی تی مهر ارائه دهنده بهترین خدمات دیجیتال مارکتینگ

دریافت راهنمایی و مشاوره : 09122188158

  • نتایج ما

مدیریت صفحات اجتماعی

امروزه وقت بیشتر افراد ازسنین کوچک گرفته تا سنین بالا در اینترنت و شبکه های مجازی و با هدف سرگرمی های مختلف، خرید، کسب اطلاعات و اخبار ها و … صرف می شود. درواقع با پیشرفت علم و تکنولوژی ، افراد سعی می کنند کار هایشان را از طریق اینترنت انجام داده تا وقت کم تری از آن ها تلف شود. خرید کردن نمونه ای از این فعالیت هاست که اکثر افراد ترجیح می دهند این کار را از طریق صفحات اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ انجام دهند. همچنین این افراد می توانند با مراجعه به صفحات اینستگرام ، تلگرام و … کالای خود را انتخاب و با کالاهای دیگر مقایسه کنند و همچنین اطلاعات لازم را در مورد آن کالا را بدست بیاورند.
 
این کار باعث می شود تا فرد به بهترین شکل ممکن تمامی کارها و خرید های خودش را بدون صرف انرژی و هزینه ی اضافه انجام دهد و از انجام تمامی کارهایش به بهترین وجه ممکن لذت ببرد.  بنابراین آموزش در زمینه ی مدیریت صفحات اجتماعی و همچنین شبکه های آن، امری حیاتی برای کسب و کار ها به شمار می آیند که برخی اوقات می توان با استخدام یک نیروی کاری متخصص اهداف خود را پیش برد.

طراحی سایت، مدیریت اینستاگرام و افزایش فالوور های آن و همچنین دیجیتال مارکتینگ بپردازیم تا بدانیم این کار چگونه انجام می شود و مدیریت همه این مسائل به چه صورت می باشد.

 

دیجیتال مارکتینگ

در ابتدا و قبل از هر چیز به بحث درباره ی دیجیتال مارکتنیگ می پردازیم و اطلاعاتی را در این باب به شما ارئه خواهیم داد. اما دیجیتال مارکتینگ چیست و امروزه به چه اندازه ای کاربرد دارد؟

مقوله ی شبکه های اجتماعی ، موضوعیست که امروزه طرفداران زیادی داشته و افراد زیادی را به نوعی به خود درگیرکرده است و باعث شده همه ما چه بخواهیم و چه نخواهیم در این فضا فعالیت داشته باشیم و درگیر آن شویم.  بنابراین ، همه ما با انواع سوشیال مدیا و یا شبکه های اجتماعی مختلف آشنا هستیم و در آن ها فعالیت کم و بیشی داریم و می دانیم که در سال های اخیر این شبکه های اجتماعی رشد چشم گیری داشته و روز به روز در حال گسترش اند.

البته از آن جا که راه اندازی سوشیال مدیا ها با اهداف و منظورهای مختلفی صورت می گیرد ، افراد مختلف با توجه به نوع سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کرده و نیازشان به سرگرمی ، کسب اطلاعات ، خرید و … را د راین فضا براورده می کنند. با وجود اینکه شبکه های اجتماعی مختلف و یا سوشیال مدیا ها امکانات مختلفی را در اختیار انسان قرار می دهند ، اما می توان از یکی از مهم ترین این امکانات صحبت کرد. ایجاد بستر مناسب برای خرید و فروش ، یکی از این امکاناتیست که شبکه های اجتماعی در اختیار شرکت ها و افراد می گذارد و شاید اساسی ترین کاربرد آن ها ایجاد همین موقعیت مناسب باشد که  برای خریداران و فروشندگان کالاهای مختلف ایجاد می شود.

این حوزه یعنی خرید و فروش اینترنتی ، زمینه ای است که در عصر جدید با آن مواجه بوده و آن را به عنوان یک روش نوینی برای بازاریابی می شناسیم که به آن دیجیتال مارکتینگ نیز می گوییم . دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی شبکه های اجتماعی آنلاین ، در جامعه ی امروز جزو لاینفک و جدایی ناپذیر اقتصاد و فروش می باشد.  همان طور انجام هرکاری از قواعد و اصول خود پیروی می کند و دارای موازین خاص خود می باشد، دیجیتال مارکتینگ و یا بازار یابی در شبکه های اجتماعی نیز ، دارای اصول خود بوده که در صورت رعایت آن ها نتیجه خوبی حاصل خواهد شد و کسب و کار شما را با رونق و رشد رو به بالایی رو به رو خواهد کرد.

سوشیال مدیا

سوشیال مدیا مارکتینگ یکی از زیر مجموعه های دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی اینترنتی می باشد که به معنی شبکه های اجتماعی می باشند . راه اندازی سوشیال مدیا برای بدست آوردن ترافیک و جلب نظر کاربران کاربرد های زیادی دارد و باعث رونق کسب و کار های مختلفی می شود. به عبارت دیگر ، سوشیال مدیا، یکی از استراتژی هایی است که صاحبان کسب و کار از آن ها به عنوان دیده شدن و جلب توجه کالاها و خدمات خود به افراد ، آن ها را راه اندازی می کنند و از این طریق به هدف خود دست میابند. سوشیال مدیاها باعث افزایش ارتباطات بین کاربران می شود و راهی برای برقراری ارتباط به صورت آنلاین با مخاطبان و کاربران مختلف می باشند.

در دنیای رو به پیشرفت امروز، سوشیال مدایا و یا شبکه های اجتماعی، رشد بسیار گسترده ای را در سطح جهانی داشته و می توان گفت که نیاز به آموزش درباره ی رسانه های اجتماعی نیز در همین عصر احساس می شود. از آنجا که سوشیال مدیاها هزینه ای دربر ندارند و به راحتی در دسترس همگان قرار می گیرند، ابزار مناسبی برای بازاریابی می باشند. هر چه تعداد مخاطبین دنبال کننده شما بیشتر باشد از شانس موفقیت بیشتری می توانید برخوردار باشید. بر همین اساس میزان لایک و کامنت شما هم بیشتر خواهد بود. به عبارتی، ایجاد جذابیت در پست های منتشر شده در این شبکه های اجتماعی، در ابتدا، افزایش فالوور ها و سپس افزایش میزان و تعداد لایک ها و کامنت ها را در درون پست ها به دنبال خواهد داشت و همین امر باعث می شود که پیج شما شناخته شده تر از قبل باشد که این ویژگی ، یک امتیاز برای شبکه ی اجتماعی شما به شمار خواهد آمد.

تولید محتوا چه نقشی در سوشیال مدیا دارد؟

تولید محتوا شرکت ITMEHR یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در سوشیال مدیاها و یا شبکه های اجتماعی هستند که، چرا که تولید محتوای بی کیفیت و کم ارزش باعث می شود که از ارزش کار شما کاسته شود و مخاطبان و کاربران صفحه شما را ترک کرده و ان را مطالعه نکنند. تولید محتوای اصولی تر باعث جذب مخاطبان بیشتر می شود و این مسئله مشتریان وفادار تری برای شما به وجود خواهد آورد . علاوه بر این، تولید محتوای خوب می تواند بر روی فرایند برندیگ شما تاثیر گذاشته و آن را جلوتر بیاندازد.

استراتژی سوشیال مدیاها و یا رسانه های اجتماعی ، روی این مبنا تعیین می شوند که محتوای تولیدی صاحبان مدیاهای مختلف باید منحصر به فرد باشد تا مخاطبان و کاربران ، این محتواها را در همه جا منتشر کنند و به دست همه برسانند،  یا به عبارتی می توان این موضوع را این گونه هم بیان کرد که این محتوا ها باید به گونه ای باشند که مانند یک ویروس در همه جا منتشر شده و بین کاربران رد و بدل شوند. همچنین مطالب و یا تصاویر به اشتراک گذاشته در سوشیال مدیاها باید آنقدر از جذابیت لازم برخوردار باشند تا بازدیدکننده و لایک بیشتری از طرف کاربران دریافت کنند. چرا که میزان بالای لایک و بازدید کننده نشان دهنده ی حضور پررنگ و ارزش بالا تر مدیای شما برای بازدید کنندگان خواهد بود .

چرا نیاز به آموزش درباره ی سوشیال مدیا یک امر اساسی و مهم تلقی می شود؟

مهم نیست که شما از راه اندازی سوشیال مدیا و یا شبکه های اجتماعی چه هدفی را دنبال می کنید و یا دنبال چه نوع کسب  وکاری می باشید، ممکن است با عنوان یک کسب و کار کوچک و محلی به این عرصه پا نهاده باشید و یا ممکن است به عنوان یک شرکت بزرگ در بستر سوشیال مدیا و یا رسانه های اجتماعی فعالیت کنید. چیزی که در این زمینه مهم است ، این است که کاربران و مخاطبان بی شماری در این شبکه ها  وجود دارند که در حال ارتباط با یکدیگر بوده و مطالب مختلف و جذاب را به اشتراک می گذارند. در این حین آن ها محصولات مورد نظرشان را پیدا کرده و آن ها را خریداری می کنند.

در صورتی که شما به صورت هدف مند و درست سوشیال مدیای خود را بنا کرده باشید کاربران زیادی به سمت شما جذب خواهند شد و از خدمات سایت شما به درستی بهره مند خواهند شد. استفاده از سرگرمی ها و مطالب مرتبط با پیج، یکی از سیاست های به کار رفته در راه اندازی سوشیال مدیا می باشد که افراد زیادی را به پست های شما جذب خواهد کرد. در صورت به کار نبردن راه ها و روش های درست ، کاربران به سمت پیج های رقبای شما جذب می شوند

شرکت های حقیقی و حقوقی می توانند در این زمینه دو کار را انجام داده و به مسیر دلخواه خود دست یابند. را حل اول آموزش می باشد که آن ها با یادگیری و آموزش پروسه های لازم به مرحله ی شناخت رسیده و می توانند شرکتشان را نجات دهند . دومین مرحله سپردن کار به یک فرد متخصص و کاربلد می باشد که انتخاب راه حل دوم، یک راه حل سریع می باشد که بازده بیشتری نیز برای شرکت در پی خواهد داشت. اما هدف از این آموزش چیست و باید در این زمینه دنبال چه چیز بود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که درست است که راه اندازی اینستاگرام  به عنوان یک سوشیال مدیای محبوب ، به منظور جذب کاربران هر چه بیشتر می باشد اما نباید این موضوع به تنهایی هدف این پروسه قرار بگیرد . چراکه راه اندازی سوشیال مدیا به منظور رسیدن به بهره وری هر چه بیشتر می باشد و مشتریان شما باید به محصولات و خدمات شما در این شبکه ها وفادار مانده و بتوانند از خدمات شما استفاده کنند. در این بین، هم کاربران شما به هدف خود یعنی تامین نیازشان می رسند و هم شما به کسب و کارتان رونق بخشیده و به سود دهی خواهید رسید. بنابراین تنها راه اندازی سوشیال مدیا صرف رسیدن به نتیجه مطلوب ، کافی نمی باشد و شرکت ها برای جذب کاربران و تامین نیاز های آن ها باید دانش و آگاهی های لازم را داشته باشند.

یکی از عوامل تاثیر گذار و مهم در موفقیت سوشیال مدیاها، مهم دانستن برقراری ارتباط با مخاطبان و کاربران می باشد. ارتباطات در این شبکه های اجتماعی یک امر انکار ناپدیریست که به موجب آن دیوارهای بین کاربران شکسته می شود و باعث ارتباط گیری هرچه بیشتر آن ها با صاحبان شبکه های اجتماعی خواهند شد و از این طریق همین روابط ، موفقیت های بیشتری را می توان بدست آورد.

مدیریت اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به عنوان یک سوشیال مدیای محبوب و پر طرفدار تبدیل شده است. امروزه کاربران و افراد زیادی در این سوشیال مدیا به فعالیت می پردازند و اخبار و اطلاعاتشان را از آن می گیرند. همچنین بسیاری از خرید و فروش ها از طریق این سوشیال مدیا امکان پذیر شده و کسانی که آن را برای بازاریابی های آنلاین خود انتخاب می کنند ، به موفقیت های خوبی خواهند رسید. بنابراین ، اینستاگرام گزینه ی مناسبی برای دیجیتال مارکتینگ می باشد. در این راستا، راهکار ها و روش هایی وجود دارد که با رعایت آن ها می توان مسیر درستی را برای موفقیت در این زمینه انتخاب کرد و با اعمال این روش ها به هدف نهایی خود رسید.

بازاریابی آنلاین و یا به عبارت دیگر، دیجیتال مارکتینگ  دارای بخش های متنوع و پویا می باشد که این بخش ها در همکاری با یکدیگر منجر به جذب علاقه مندان به برند و تولید لید خواهد شد که در نهایت فروش هر چه بیشتر و رونق کسب و کار را در بر خواهد داشت. در این میان ، مدیران دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی آنلاین باید درک درستی از شرایط و موقعیت های مختلف و پیش رو داشته باشند و فرایند بازاریابی را به درستی و به صورت موفقت آمیزی مدیریت کنند. درک هر چه بیشتر این روند و فرآیند ، موفقت بیشتری برای مدیران به ارمغان خواهد آورد.
سوشیال مدیا ها و یا شبکه های اجتماعی مختلف، به بخش مهمی از بازاریابی دیجیتالی تبدیل شده اند که مزایای زیادی را برای صاحبان کسب و کار و همچنین کاربران مختلف خواهند داشت. در صورتی که این ابزارها به روش درستی مدیریت شوند، به ابزار های کارآمد و حرفه ای بدل خواهند شد که هم کاربران بدون اتلاف وقت و صرف هیچ گونه هزینه ای به هدف خود که خرید کالا هاست می رسند و هم دیجیتال مارکتینگ ها، از این طریق می توانند به فروش هر چه بیشتر کالاهای خود بپردازند. دلیل حیاتی بودن این سوشیال مدیاها این است که در قدم اول مخاطبان زیادی در آن ها به صورت باقوه به فعالیت می پردازند.
راه اندازی سوشیال مدیا اصول و قواعد خاص خود را دارد که باید به صورت درست بنا شود . با رعایت کردن همه نکات مربوطه ، می توان به یک نتیجه مطلوب رسید و آن جاست که همه کار ها اثر بخش خواهد بود. شرکت ها و یا افرادی که با این رسانه ها سر و کار دارند، برای اینکه با همه نکات و ریزه کاری های سوشیال مدیاها آشنا شود، باید یک دوره و آموزشی را بگذرانند تا با خم و چم کار آشنا شده و پروسه ی کاری را به بهترین نحو هدایت کنند.
سیاست های دیجیتال مارکتینگ در انواع سوشیال مدیاهای مختلف ، باید به گونه ای باشد که کاربران بیشتری را جذب کرده و آن ها را در مسیر هدفمند خود به کار گیرد. بنابراین تنها جذب طرفداران و کاربران برای اهداف بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ کافی نمی باشد ، بلکه هدایت این مسئله و اینکه این افراد بتوانند جزو خریداران وفادار این مجموعه باشند از همه مهم تر است .  با راه اندازی سوشیال مدیا و یا اینستگرام، ادمین اینستگرام باید برای افزایش فالوور ها، تعداد لایک ها ، کامنت ها و به دنبال آن افزایش خرید و فروش های اینترنتی ، سیاست هایی را اعمال کند.  انتشار هر چه بیشتر پست ها، گذاشتن هشتک زیر هر پست منتشر شده، یادآوری برند مربوطه،

بازاریابی آنلاین و یا به عبارت دیگر، دیجیتال مارکتینگ  دارای بخش های متنوع و پویا می باشد که این بخش ها در همکاری با یکدیگر منجر به جذب علاقه مندان به برند و تولید لید خواهد شد که در نهایت فروش هر چه بیشتر و رونق کسب و کار را در بر خواهد داشت. در این میان ، مدیران دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی آنلاین باید درک درستی از شرایط و موقعیت های مختلف و پیش رو داشته باشند و فرایند بازاریابی را به درستی و به صورت موفقت آمیزی مدیریت کنند. درک هر چه بیشتر این روند و فرآیند ، موفقت بیشتری برای مدیران به ارمغان خواهد آورد.
سوشیال مدیا ها و یا شبکه های اجتماعی مختلف، به بخش مهمی از بازاریابی دیجیتالی تبدیل شده اند که مزایای زیادی را برای صاحبان کسب و کار و همچنین کاربران مختلف خواهند داشت. در صورتی که این ابزارها به روش درستی مدیریت شوند، به ابزار های کارآمد و حرفه ای بدل خواهند شد که هم کاربران بدون اتلاف وقت و صرف هیچ گونه هزینه ای به هدف خود که خرید کالا هاست می رسند و هم دیجیتال مارکتینگ ها، از این طریق می توانند به فروش هر چه بیشتر کالاهای خود بپردازند. دلیل حیاتی بودن این سوشیال مدیاها این است که در قدم اول مخاطبان زیادی در آن ها به صورت باقوه به فعالیت می پردازند.
راه اندازی سوشیال مدیا اصول و قواعد خاص خود را دارد که باید به صورت درست بنا شود . با رعایت کردن همه نکات مربوطه ، می توان به یک نتیجه مطلوب رسید و آن جاست که همه کار ها اثر بخش خواهد بود. شرکت ها و یا افرادی که با این رسانه ها سر و کار دارند، برای اینکه با همه نکات و ریزه کاری های سوشیال مدیاها آشنا شود، باید یک دوره و آموزشی را بگذرانند تا با خم و چم کار آشنا شده و پروسه ی کاری را به بهترین نحو هدایت کنند.
سیاست های دیجیتال مارکتینگ در انواع سوشیال مدیاهای مختلف ، باید به گونه ای باشد که کاربران بیشتری را جذب کرده و آن ها را در مسیر هدفمند خود به کار گیرد. بنابراین تنها جذب طرفداران و کاربران برای اهداف بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ کافی نمی باشد ، بلکه هدایت این مسئله و اینکه این افراد بتوانند جزو خریداران وفادار این مجموعه باشند از همه مهم تر است .  با راه اندازی سوشیال مدیا و یا اینستگرام، ادمین اینستگرام باید برای افزایش فالوور ها، تعداد لایک ها ، کامنت ها و به دنبال آن افزایش خرید و فروش های اینترنتی ، سیاست هایی را اعمال کند.  انتشار هر چه بیشتر پست ها، گذاشتن هشتک زیر هر پست منتشر شده، یادآوری برند مربوطه،

به بالای صفحه بردن