ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند.

اطلاعات تماس
طراحی سایت ارزان

مزایا و معایب طراحی سایت ارزان

 هر کسب و کاری برای بیشتر دیده شدن و پیشرفت به یک وجهه آنلاین نیاز خواهد داشت. شرکت های بازرگانی بدون این وجهه دست رسی بالایی به موفقیت و رونق کسب و کار خویش را نداشته و به عبارتی می توان آن ها را در چاله های عمیق و تاریکی تصور کرد که در جهان مدرن و ارتباطات امروز در شرایط دست و پاگیری به دام افتاده و از دید همه به دوراند. به همین دلیل داشتن سایت های باکیفیت با طراحی های منحصر به فرد یکی از امور حیاتی برای چنین شرکت هایی به شمار می آیند. اما مشکل از آن جایی آغاز می شود که برخی از شرکت ها هزینه های گزاف و بسیار بالایی را برای طراحی سایت ارائه می کنند. از طرفی طراحی سایت با وردپرس جذابیتی که شرکت های حرفه ای از طراحی ارائه می کنند را نداشته و به طبق میزان بازدید کننده ی سایت ها نیز کاهش خواهد یافت. اما راه حل چیست و چگونه می توان با در نظر گرفتن تمامی جوانب بهترین روش را برای طراحی سایت انتخاب کرد؟

همیشه و همه جا بهترین راه حل انتخاب میانه رویست. برخی ازشرکت های طراحی سایت هستند که خدمات و امکانات خود را به قیمت پایین تری ارائه می دهند. کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه در حین داشتن سایتی تر و تمیز و حرفه ای یکی از مزایای طراحی سایت ارزان می باشد.  

سایت های خیلی ارزان یعنی شروع دردسر!

حتما در انتخاب شرکتی که برایتان طراحی سایت ارزان را انجام می دهد نهایت دقت لازم را داشته باشید. برخی از شرکت ها با قیمت های بیش از حد پایین و وسوسه انگیز تنها شما را به مسیرهای انحرافی کشانده و نمی توان امتیاز بالایی را برای اصول به کارگیری درست طراحی سایت برای چنین شرکت هایی در نظر گرفت. کیفیت بالا اولین حرف را در طراحی سایت می زد و گاها انتخاب برخی از شرکت های حاشیه ای که از چنین اصولی برخوردار نیستند چیزی جز ضرر و زیان برای ما به دنبال نخواهد داشت و شاید هم ما را به دوباره کاری و طراحی مجدد سایت مجبور کند. پس به کارگیری حساسیت لازم برای طراحی سایت یکی از اصول لازم برای بهتر دیده شدن و پیشرفت سایت شما خواهد بود.

 طراحی سایت ارزان

مزایای طراحی سایت ارزان چیست؟

طراحی سایت ارزان غالبا از طریق قالب هایی که از قبل کدنویسی و آماده شده اند در اختیار کاربران و مشتریان قرار می گیرند. از این رو افرادی که قالب های آماده و از پیش تهیه شده را برای سایت خود انتخاب می کنند اتلاف زمانی کم تری خواهند داشت. طراحی سایت ارزان در صورتی برای شما مثمر ثمر خواهد بود که به تازگی در این مسیر گام برداشته و به عبارتی در حال تجربه ی اولین حضور خود در فضای مجازی برای ارائه ی خدمات خود باشید. سایت هایی که با قیمت کم تری طراحی شده و در اختیار شما قرار می گیرند دارای مزایای زیر می باشند:

با کاهش هزینه طراحی سایت می توان به صورت اقتصادی در پیشبرد اهداف سهیم بود

 همان طور که از نام چنین پدیده ای بر می آیند، طراحی سایت ارزان به دلیل به صرفه بودن و پایین بودن هزینه ها مورد قبول بسیاری از شرکت های تازه تاسیس می باشد. شرکت های تازه تاسیس شده از کسب و کارهای کوچک و فروشنده های منفرد گرفته تا استارت آپ های یک شبه بنا شده در همان ابتدای کار نمی توانند هزینه های بالایی را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرند. با در نظر گرفتن تمامی هزینه ها تقریبا صرف هزینه ی بالا برای شرکت های نوپا نشدنیست و حتی در برخی از موارد می تواند به ورشکستگی چنین کسب و کارهایی نیز منجر شود!

همه چیز در رابطه با مدیریت پیج اینستاگرام!

در کنار هزینه ها سرعت انجام کار نیز در چنین شرایطی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. طراحی سایت ارزان این امکان را به شرکت ها می دهد تا علاوه بر کاهش هزینه های اضافی بتوانند کار خود را به ساده ترین روش ممکن پیش برده و در اهداف خود پیشرفت های لازم را داشته باشند.

با کاهش هزینه طراحی سایت می توان به تمرکز بالایی بر روی کار اصلی دست یافت

 طراحی سایت نیازمند تخصص و تبحر ویژه ای دارد و نمی توان یک طراحی حرفه ای و عالی را از یک فرد عادی انتظار داشت. به همین دلیل بهتر است انجام هر کاری را به متخصصان آن در هر زمینه ای سپرد. البته انجام این کار توسط خود فرد غیر ممکن نیست. ولی باید این نکته را در نظر داشت که زمان زیادی از شما را خواهد گرفت و باعث می شود که به جای تمرکز بر روی مسائل اساسی بر موضوعات دیگر تمرکز کرده و از کار اصلی خود باز بمانید. با سپردن طراحی سایت به دست افراد متخصص و حرفه ای (در مراکزی که طراحی سایت ارزان قیمت را در کنار کیفیت بالای کار خود ارائه می کنند ) مسئولیت سایت را به افراد خبره واگذار کرده و طبق قرارداد، سایت خود را بدون کم و کاست تحویل می گیرید.

 طراحی سایت ارزان

هزینه های اختصاصی طراحی سایت

طراحی سایت هایی که با هزینه های بالاتری همراه است غالبا خدمات و امکاناتی را در بر می گیرد که ممکن است برای همه ما لازم و ضروری نباشند. امکانات کامل و جامع از ویژگی های چنین طراحی های سایتیست که کسب و کارهای نوپا معمولا به تمامی آن ها نیازنخواهند داشت. حتی ممکن است شرکت های جاافتاده نیز از ضروریت داشتن برخی از امکانات امتناع ورزیده و همه امکانات را برای خود لازم و ضروری ندانند.  به همین دلیل می توان قابلیت های غیر ضروری را در طراحی سایت ارزان حذف کرده و به صورت بهینه از تمامی خدمات ارائه شده در سایت استفاده کرد.

معایب طراحی سایت ارزان و رایگان

زمانی که شما قالب های از پیش آماده شده را در طراحی سایت ارزان و تقریبا رایگان خود انتخاب می کنید باید انتظار منحصر به فرد نبودن سایت خود را هم داشته باشید. ممکن است با ورود به وب سایت های متعددی قالب مشابه سایت خود را ببینید که به طور رایج و قارچ گونه ای بین وبلاگ های مختفی پخش شده اند. در این حالت قادر به ساخت تصویر تجاری خود نیز نیستید و نمی توانید سایت را به صورت اختصاصی و حرفه ای مدیریت کنید چرا که بخشی از یک مدیریت کسب و کار نام اختصاصی و انحصاری آن است. برای انتخاب یک وب سایت مناسب همیشه این را در نظر داشته باشید که جلوه ی جذابی در نظر مخاطبان و کاربران خود داشته باشد. چراکه اولین جلوه از سایت شما همان قالب وب سایت شماست و در صورتی که شکل روتین و متداولی را به خود بگیرد احتمالا به انتخاب آخر مخاطب شما تبدیل خواهد شد. همینطور طراحی سایت به تنهایی کافی نیست، شما اگر میخواهید باز خورد خوبی از سایتتان بگیرید حتما باید سایت خود را سئو کنید که سایت های خیلی ارزان سئو خوبی ندارند.

 طراحی سایت ارزان

نتیجه گیری

ممکن است در پی بررسی های مکرر برای واگذار کردن طراحی های سایت خود به شرکت هایی بر بخورید که این کار( طراحی سایت) را برای شما با نازل ترین قیمت ممکن انجام دهند. پیشنهاد وسوسه انگیزسیت اما ممکن است راه نزولی برای پیشرفت شما را نیز به دنبال داشته باشد. طراحی سایت ارزان و با قیمت بسیار کم پیشنهادیت که ممکن است توسط شرکت هایی به شما ارائه شود که تجربه ی لازم در این زمینه را نداشته و شما را به جای پیشرفت با ترمیم سایت در ماه های آتی رو به رو کنند که نمی توان از این مسئله به سادگی عبور کرد. چرا که با هزینه های بسیار بالاتری برای بازبینی مجدد سایت نیاز پیدا خواهید کرد. این درحالیست که تنها با صرف مبلغ کمی بیشتر از به وجود آمدن چنین مشکلاتی جلوگیری خواهید کرد.

نویسنده

Hamed

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *