یکی از مشکلاتی که هنگام طراحی سایت با آن مواجه می‌شوید قیمت بالای طراحی برای راه‌اندازی وب‌سایت شما است. از آنجا که نمی‌توان تاثیر مثبت استفاده از سایت برای تبلیغات و افزایش فروش را نادیده گرفت، ناچار هستید که به‌منظور ارتقای موقعیت شغلی به طراحی سایت متکی باشید. به همین دلیل، استفاده از خدمات طراحی سایت ارزان یکی از مهمترین مواردی است که به آن نیازمند هستید.
فراموش نکنید کاهش هزینه طراحی سایت به معنی استفاده از خدمات بی‌کیفیت و طراحان تازه‌کار و فاقد تجربه نیست. بلکه باید به مجموعه‌ای اعتماد کنید که رضایت و رفاه کاربر را اولویت قرار داده و خدمات باکیفیت را با کمترین قیمت ارائه می‌کند.

اگر قصد دارید سایتی حرفه‌ای و پیشرفته داشته باشید تا محصولات و خدماتتان را معرفی کنید، باید سایتی مطابق با آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا داشته باشید که اصول بازارایابی دیجیتالی و کسب ‌و کاری در آن بطور کامل رعایت شده باشد.

اگر تصمیم گرفته‌اید که سایتی تخصصی برای فروش و برندینگ خود داشته باشید، آی‌تی‌مهر با داشتن تیم‌های تخصصی برنامه‌نویسی، کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، گرافیک و هویت بصری، شما را در این مسیر همراهی و پشتیبانی می‌کند تا با خیالی آسوده در دنیای آنلاین قدم بردارید و کسب ثروت کنید.

توجه توجه

اگر قصد درآمدزایی از وب سایت خود را دارید، طراحی سایت به تنهایی کافی نیست!

حتما قبل سفارش طراحی سایت خودتون به این نکته دقت داشته باشید که سایت های خیلی ارزان امکان درآمد زایی یا جذب کاربر را ندارند و فقط کاربرد یک کارت ویزیت آنلاین را برای شما خواهند داشت.

وقتی صحبت از درآمد زایی و بازخورد مالی یک سایت مطرح است به چند فاکتور باید توجه داشت: قابلیت پیاده سازی سئو سایت، کد نویسی اصولی، رعایت استانداردها روز دنیا، طراحی UI و UX، بخش ادمین حرفه ای، بهینه سازی کردن قسمت های مختلف سایت، هاست و دامنه با کیفیت، سرعت بالا و ….

اگر در هنگام طراحی سایت به این نکات توجه نداشته باشید تقریبا پول خود را دور ریخته اید چون سایت شما قابلیت پیشرفت و درآمد زایی را ندارد.

بعضی از سایت های خیلی ارزان قابلیت سئو شدن ندارند و از همان ابتدا اسپم اسکور بالایی دارند و شما هیچ وقت با این سایت ها به صفحه اول گوگل نخواهید رسید.

پس در انتخاب خود دقت کنید چرا که هیچ ارزانی بی دلیل نیست !

جهت ارتباط با کارشناسان مجرب آی تی مهر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان تماس بگیرید