ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند.

آخرین مطالب
اطلاعات تماس

شاید بارها در گوگل برای یافتن اطلاعاتی درباره یک کلمه یا موضوعی جستجو کرده باشید و برای شما این سؤال پیش آمده باشد که چرا برخی از سایت‌ها در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرند و ملاک اولویت‌بندی سایت‌ها در جستجو گوگل چیست؟ بله یکی از ساده‌ترین و معتبرترین مسیرها برای ورود یک سایت به موتورهای جستجو و دیده شدن در گوگل، سئو (افزایش رتبه گوگل) است. امروزه یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین رقابت‌ها بین کسانی که در هر کسب و کاری سایت را‌ه‌اندازی کرده‌اند، دیده شدن در گوگل و بالا بردن رتبه سایت در موتور جستجو گوگل است تا از آن طریق بتوانند مشتری جذب کنند.

بر این اساس خدمات سئو مجموعه ITMEHR برای بهینه‌سازی سایت باید به صورت اصولی انجام شود تا به اهداف ترسیم شده دست یابید که البته این پروسه زمان‌بر است و نیاز به صبر و حوصله و کسب دانش و تجربه دارد. پس اگر شما هم قصد دارید که رتبه سایت خود را در گوگل ارتقا دهید و از مزایای آن بهر‌مند شوید، بهتر است تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

برای مشاهده نمونه کارهای سئو کلیک کنید.

بهینه سازی سایت

سئو سایت (افزایش رتبه گوگل)

یکی از مهمترین فاکتورهای اثر بخش برای ارتقای بازدهی کسب و کار آنلاین، فروشگاه اینترنتی و هر وب‌سایت دیگری افزایش رتبه در نتایج گوگل است که البته حفظ این جایگاه و رتبه یک گوگل بودن از همه مهمتر است.

بالا بردن سئو (افزایش رتبه گوگل) سایت یا به عبارتی دیگر بهبود رنکینگ سایت با روش‌های مختلفی انجام‌پذیر است. دارندگان سایت باید فاکتورهای بسیاری را رعایت کنند تا به واسطه تولید محتوایی که در سایت درج کردند، در صدر نتایج جستجو گوگل (صفحات اول) قرار بگیرند و در نهایت درآمد اینترنتی کسب کنند.

بر این اساس بهبود سئو یک وب سایت اصولا یک کار فنی و تخصصی است و در این مسیر باید از خدمات و تکنیک‌های افراد متخصص و با تجربه در این حوزه کمک بگیرید تا سایت مورد نظر شما از جنبه‌های مختلف ارتقا پیدا کند و جایگاهش تثبیت شود. در این زمینه نباید از تلاش‌های بی‌وقفه رقبا برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل و کسب لینک‌های برتر در آن غافل شد.

اجازه بدین یک مثال در این زمینه براتون بزنم که اهمیت سئو سایت و آنلاین شدن کسب و کار را بهتر درک کنیم. فرض کنیم می خواهیم به صورت سنتی یک کسب و کار را شروع کنیم. در قدم اول نیاز به اجاره مغازه یا دفتر کار داریم که اکثرا هم از سختی های اجاره، پول پیش زیاد و اجاره ماهیانه  خبر داریم. بعد از اجاره کردن یک مکان و راه اندازی یک فروشگاه، شما خود را محدود کرده اید به یک مکان خاص و زمان خاص. 

سئو

هرچه قدر هم که خوب کار کنید، دیزاین خوبی بزنید، قیمت رقابتی ارائه دهید اما فروش شما به مکان فروشگاه، وسعت فروشگاه و به ساعات کاری روزانه محدود می شود. حال فرض کنید که همین کسب و کار را بخواهیم آنلاین راه اندازی کنیم، ابتدا به یک سایت نیاز داریم که ما بهش همان پول پیش می گوییم با مبلغ خیلی کمتر نسبت به پول پیش اجاره یک مغازه، در قدم دوم نیز باید با یک مجموعه برای سئو سایت همکاری داشته باشید که معمولا هزینه ها به صورت ماهیانه گرفته میشه که میتوانیم به همان اجاره ماهیانه نسبت دهیم ولی با مبلغ کمتر.

اما مزایا و نکته کسب و کار آنلاین این است که شما می توانید به واسطه سایت و سئو که انجام خواهید داد به تمامی نقاط ایران در 24 ساعت شبانه روز فروش داشته باشید. این مسئله برای کارفرمایان پربازده بوده، زیرا با هزینه خیلی کمتر از راه اندازی یک فروشگاه سنتی می توانند بازخورد چند برابر بیشتر یک فروشگاه سنتی رو داشته باشند.

سئو چیست

تعریف سئو به زبان ساده اینگونه است، وقتی یک سایت با کارهای گرافیکی و برنامه‌نویسی طراحی می‌شود باید اقداماتی با استفاده از سئو (افزایش رتبه گوگل) برای تقویت و رشد آن انجام شود. سئو در واقع به عنوان یک پشتیبان از سایت شما حمایت می‌کند به طوری که با به روزرسانی و درج محتواهای مناسب با گذشت زمان سایت مورد نظر در صفحه اول گوگل مشاهده خواهد شد. قرار گرفتن در ردیف‌های اول جستجوی گوگل باعث می‌شود که میزان بازدید از سایت افزایش یابد و مشتریان به سمت برند شما جذب شوند.

سئو

به طورکلی از مهمترین اهداف سئو (افزایش رتبه گوگل) در وب‌ سایت‌های بازاریابی اینترنتی می‌توان به افزایش بازدید وب سایت، برندینگ، افزایش ترافیک سایت، افزایش رتبه در نتایج موتورهای جستجو، افزایش فروش و تبلیغات اشاره کرد. البته برای بهره‌مندی از تولید محتواهای منطبق با اصول سئو باید از یک سئوکار حرفه‌ای کمک بگیرید.

سئو (افزایش رتبه گوگل): نحوه تشخیص سئوکار خوب و بد

به طور قطع برای پیشبرد اهداف ترسیم شده برای سایت خود نیاز به استخدام یک سئوکار دارید تا با تدوین استراتژی مناسب بتواند خواسته‌های شما را برآورده کند؛ اما نحوه تشخیص سئوکار خوب و بد چیست؟ در ادامه ملاک‌هایی را در این رابطه بیان می‌کنیم:

ویژگی سئو کار خوب

 • یکی از مهمترین ملاک‌ها برای تشخیص سئو کار خوب داشتن تجربه کاری و رزومه کاری است و در این رابطه باید نمونه کارهای موفق خود را ارائه دهد تا مورد ارزیابی قرار بگیرد.
 • داشتن مهارت‌های مورد نیاز بازاریابی دیجیتال اعم از نوشتن تولید محتوا و طراحی سایت ضرورت دارد.
 • تعهد کاری و داشتن دید دراز مدت به پروژه سئو از ملاک‌های تشخیص یک کارشناس سئو خوب است.
 • قدرت آنالیز سایت طبق الگوریتم‌های گوگل و بررسی جایگاه‌ محتواهای تولیدی در گوگل بسیار مهم است.
 • یک سئوکار باید گزارش مقطعی درباره میزان روند پیشرفت پروژه سئو (افزایش رتبه گوگل) ارائه دهد.
 • بالا بردن رتبه سایت طبق اصول سئو به طور قطع هزینه‌بر است تا اهداف ترسیم شده به نتیجه برسد پس یک سئوکار خوب باید تضمین بازگشت وجه از طریق جذب مشتری را در مدت زمان معینی بدهد.
 • بهره‌مندی از بهترین تکنیک‌های اصولی برای درج و انتشار تولید محتواهای سئو شده و رعایت تمام قواعد طبق استانداردهای گوگل برای بهینه‌سازی سایت از دیگر ملاک‌های تشخیص یک سئوکار خوب و حرفه‌ای است.

سئو وبسایت

 • ویژگی سئو کار بد

  • یک سئو کار بد و غیرحرفه‌ای با استراتژی‌های غلط کارهایی را انجام می‌دهد که گوگل وب سایت شما را جریمه می‌کند و در مقابل اعتبار دامنه شما کاهش می‌یابد.
  • سئوکاری که تجربه کافی نداشته باشد تنها پرداخت هزینه‌های زیادی را بابت سئو (افزایش رتبه گوگل) به شما تحمیل می‌کند.
  • افرادی که ادعا دارند در مدت زمان کوتاهی، رتبه سایت را بالا می‌آورند اکثرا از سئو کلاه سیاه استفاده می کنند که بسیار خطرناک است و به هیچ وجه این تکنیک و جایگاه پایدار نیست ممکن است بعد از چند وقت سایت شما از طرف گوگل پنالتی شود و از نتایج جستجو گوگل حذف شوید.
بهینه سازی سئو

توسعه وب

تبلیغات سریع

بازاریابی محتوا

بازاریابی اجتماعی

توسعه سایت

 • چرا به سئو سایت نیاز داریم

  امروزه کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه‌های خرید اینترنتی به دنبال کسب درآمد بیشتر و سودآوری هستند و این اهداف زمانی محقق می‌شود که در موتورهای جستجو در موقعیت خوبی قرار گرفته باشید. از این رو هر چه میزان بازدید از وب سایت شما از طریق ورودی موتورهای جستجوگر افزایش یابد به معنای کسب سود بیشتر با افزایش فروش است.

  بر این اساس با بهره‌گیری از روش‌های سئو (افزایش رتبه گوگل) سایت موردنظر شما با الگوریتم‌های گوگل همسو می‌شود. ارتقای رتبه الکسا در گوگل محرکی برای ایجاد اعتماد در بین مشتریان است. همچنین این فرایند باعث می‌شود که میزان بازدید از وب سایت افزایش یافته و برند فروشگاه در بین مشتریان شناخته شود و به طبع درصد فروش محصول نیز افزایش یابد.

  بنابراین دارندگان کسب و کار آنلاین باید با تولید محتواهای سئو شده در راستای برندسازی اقدام کنند تا با جذب مشتریان وفادار میزان سودآوری خود را افزایش دهند و در مقابل از هدر رفت هزینه‌های تبلیغات و سرمایه‌گذاری جلوگیری کنند. بنابراین از آنجایی که کسب رضایت مشتری نیز در ارتقا رتبه گوگل مؤثر است پس برای پاسخگویی به تمام نیاز مخاطبان خود حتما با کارشناسان سئو (افزایش رتبه گوگل) مشورت کنید و استراتژی هدفمندی را برای وب سایت خود تدوین کنید.

 • افزایش فالوور اینستاگرام

خدمات سئو موجب بهبود و بهینه سازی سئوی سایت می شود که در صورت رعایت درست برخی موازین، سایت مورد نظر در گوگل و موتور های جست و جو گر آن افزایش رتبه خواهد داشت . البته این موضع را هم باید در نظر داشت که رسیدن به هدف مطلوب و کسب رتبه گوگل آنی و لحظه ای نیست و نباید چنین انتظاراتی داشت. به عبارت دیگر زمان، مبنا و شالوده و یا بهتر بگوییم، بستری برای به بار نشستن نتایج می باشد که بدون آن نتیجه کار کاملا بی معنیست.

پروژه های اخیر

نگاهی به پروژه های ما بیاندازید

یک تیم حرفه ای و کیفیت بالا خدمات باعث می شود که کاربران جذب شما شوند.